AKTUÁLNÍ INFORMACE

  Poděkování a PF2022

Za uplynulý rok 2021 patří mým zákazníkům veliké poděkování za trpělivost a věrnost a to hlavně těm "přespolním", kteří za krásou svého miláčka vážili byť krátký úsek, ale zato časově velmi náročný díky úpravám na silnici a semaforům, které k nám lemovaly cestu. Z dvanáctiminutového úseku z Děčína se stal někdy i hodinový, v jednom směru jsme napočítali i šest semaforů, v obou směrech dvanáct .
Přeji Vám všem, aby se dnes již tato pohodová cesta stala symbolickou pro nadcházející rok 2022 a že tento rok bude Vám všem probíhat hladce, přívětivě, poklidně a že mu sem tam nějaký ten rigolek odpustíte, hlavně když se všichni budete moci těšit z pevného zdraví, ve společnosti těch nejbližších, ať už to budou Vaši přátelé, nebo členové rodiny včetně těch čtyřnohých.
Těším se na další spolupráci s Vámi a Vašimi chlupatými láskami .


Hrozba koronavirové nákazy stále přetrvává a proto v zájmu zachování zdraví Vašeho, ostatních zákazníků a mé rodiny, bude salon v provozu za jistých hygienických podmínek.* úprava vašeho mazlíčka bude probíhat bez Vaší   přítomnosti

* úprava srsti bude prováděna pouze kompletní, včetně koupání s ***ozonizací vody, bez ohledu na typ úpravy srsti (ozonizace nebude účtována).

* k vyzvednutí svého miláčka budete vyzváni telefonicky

*info, jak strávit čas, když je Váš miláček na úpravě srsti : Předali jsme mazlíčka, co s volným časem ?

***Ozonizace:

Ozonizace nám umožňuje vodu optimalizovat . Účinky takto upravené vody jsou dezinfekční, antibakteriální, virucidní, germicidní, fungicidní, protizánětlivé, čisticí a zároveň léčivé.


"Děkuji, že respektujete tato opatření, odměnou vám bude nejen krásný pejsek, nebo kočička, ale i jistota, že úprava srsti vašeho miláčka proběhla za nejvyšších možných hygienických opatření , jaká se vám v salonu mohou dostat."


  • Ošetření nástrojů probíhá buď ve sterilizátoru, nebo speciálními dezinfekčními prostředky.

  • Po ukončení denního provozu je salon ošetřen působením záření germicidní lampy (UV-C záření), čímž je celý prostor dezinfikován.