COVID 19 - INFORMACE

Z důvodu vládního nařízení má od 22.10 2020 provoz salonu pozastavenou činnost, prodej krmiv dle telefonické dohody je možný. 

Těším se na doufám, že brzké a v plném zdraví setkání s Vámi ♥️🐾 

  • Po ukončení denního provozu je salon ošetřen působením záření germicidní lampy (UV-C záření), čímž je celý prostor dezinfikován.

Hrozba koronavirové nákazy stále přetrvává a proto v zájmu zachování zdraví Vašeho, ostatních zákazníků a mé rodiny, bude salon v provozu za jistých hygienických podmínek.


* při vstupu do salonu mějte prosím na ústech roušku,             nebo šátek, ruce si prosím ošetřete dezinfekcí

* úprava vašeho mazlíčka bude probíhat bez vaší                        přítomnosti

* úprava srsti bude prováděna pouze kompletní, tzn.               včetně koupání s ***ozonizací vody, bez ohledu na typ         úpravy srsti (ozonizace nebude účtována).

* k vyzvednutí svého miláčka budete vyzváni telefonicky


***Ozonizace:

Ozonizace nám umožňuje vodu optimalizovat . Účinky takto upravené vody jsou dezinfekční, antibakteriální, virucidní, germicidní, fungicidní, protizánětlivé, čisticí a zároveň léčivé.


"Děkuji, že respektujete tato opatření, odměnou vám bude nejen krásný pejsek, nebo kočička, ale i jistota, že úprava srsti vašeho miláčka proběhla za nejvyšších možných hygienických opatření , jaká se vám v salonu mohou dostat a že od nás si domů nákazu neodnesete"

  • Ošetření nástrojů probíhá buď ve sterilizátoru, nebo speciálními dezinfekčními prostředky.