O nás

Od útlého věku mi byla vštěpována láska ke zvířatům a mé výtvarné nadání se roky  formovalo ke stříhání čehokoliv a kohokoliv.Tyto dvě záležitosti však pro můj předešlý všední  život byly  velmi nepraktické.Od roku 2003 žiji v rodinném domku a mohla jsem  těmto mým zálibám přenechat nějaký ten prostor. Moji první, v té době "opižlaní" pejsci  byly fenka Rita ( kterou moje dcerka našla v Heřmanovském potoce ) a její potomek Leontýnka.Obě tyto fenky už bohužel nejsou s námi a jejich ztráta mne utvrzovala v názoru, že už nikdy nebudu mít psa a to  až do dubna 2009, kdy mi moje maminka přinesla pětiletou yorkšírku jménem Charlie..Díky této fence, která,si mne zcela omotala okolo čtvrtého drápku na zadní levé tlapce, jsem byla motivována  k účasti rekvalifikačního kurzu a stříhání pejsků se  věnuji profesionálně. Charlience ještě k nám do rodiny přibyla psí kamarádka Kačenka (ta mě má okolo druhého drápku na zadní pravé tlapce ), kterou jsme si vzali z děčínského útulku.V děčínském útulku mi také bylo dovoleno sponzorsky stříhat pejsky, čímž jsem získala další nové neocenitelné zkušenosti. Řadím se ke šťastlivcům, kteří mohou s radostí prohlásit, že jejich sen se stal skutečností a že jejich koníček se stal zeměstnáním . Můj přístup k pejskům je vlídný a trpělivý, stříhám zásadně bez tlumících prostředků. Budete-li mít zájem, lze Vašeho pejska ostříhat i s Vaší účastí..

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

 Salon Leontýnka v médiích  ;)          https://www.ahaonline.cz/clanek/aha-zverinec/45762/tyrany-elvis-uz-ma-domov-strihali-ho-sest-hodin.html

                                                     https://www.ahaonline.cz/clanek/aha-zverinec/57021/pribehy-pejsku-z-utulku-ze-sisinky-bude-kacenka.htm

 

 V děčínském útulku jsem poznala velmi příjemné lidi, kteří se skvěle starají o své psí svěřence. Jejich kynologická profesionalita zaručuje skvělé poradenství ohledně výběru i výchovy psa..

 

Salon Leontýnka

Jana Staňková , Heřmanov 66, okres Děčín 40502 774 864 880 salon.leontynka@email.cz
Vytvořeno službou Webnode