Nabídka služeb

  • koupání
  • stříhání dle standardu, nebo přání majitele
  • trimování
  • dentální hygiena
  • ozonoterapie 
  • SPA , aromaterapie
  • stříhání drápků
  • péče o uši a oči
  • čistění análních žláz
  • odborné poradenství

KOUPÁNÍ , SPA, OZONOTERAPIE, AROMATERAPIE

Ke klasickému koupání, přibyly v mém salonu nové služby, které vyhovují nejnovějším trendům a požadavkům doby.

Doba koronavirové epidemie bohužel vyžaduje pokud možno co nejsterilnější způsob ošetření srsti a tu v mém salonu zajišťuji pomocí ozonizace.

OZONOTERAPIE

Ozonizace nám umožňuje vodu optimalizovat . Účinky takto upravené vody jsou dezinfekční , antibakteriální, virucidní, germicidní, fungicidní, protizánětlivé, čisticí a zároveň léčivé.

SPA+AROMATERAPIE

Přístroj SPA s hydromasážní podložkou uvolňuje proudící vzduch, který masíruje tělo vašeho mazlíčka a navozuje tak s pomocí aromaterapeutických olejů pocit uvolnění, relaxace, ideálně působí v kombinaci s ozonizovanou vodou a má tak blahodárné léčebné účinky.

K výše zmíněným úkonům používám profesionální kosmetiku Yuup, která je vyrobena z přírodních složek, extraktů, esenciálních olejů, květin a dalších rostlin, neobsahuje SLS, parabeny a škodlivé složky a kosmetiku Iv San Bernard která vyniká vysoce účinnými léčebnými účinky.

STŘÍHÁNÍ, TRIMOVÁNÍ

Provádím stříhání, trimování (odstranění odumřelé srsti vytrháváním) dle standardu, komerční střihovou úpravu dle přání a potřeb zákazníka , střihy dle nejnovějších trendů (Asia) .Pozor nejsem příznivcem barvení srsti a lakování drápků!)

STŘÍHÁNÍ DRÁPKŮ, PÉČE O OČI, UŠI ČIŠTĚNÍ ANÁLNÍCH ŽLÁZ

Tyto úkony jsou standardní nabídkou, drápky jsou kontrolovány automaticky při úpravě, oči, pokud jsou podrážděné ošetřuji bylinným produktem Dokonalá Láska. Vytrhávání ušních chloupků má účel prevence před vznikem ušního zánětu a zrovna tak i ušní výplachy k nímž používám speciální roztok zn. YUUP. Výplachy jsou doporučeny především plemenům které mají převislé uši.

Anální žláza je žláza pachová, zdravý pes je schopen si tuto žlázu vyprazdňovat sám, většinou spolu se stolicí a pokud Váš pes nemá s tímto samočištěním problém, nedoporučuje se s vymačkáváním žlázy začínat. Pokud pes začne nadměrně tzv. sáňkovat, nebo si vykusovat některá místa na těle může to být příznak toho, že potřebuje s vyprázdněním této žlázy pomoci.

DENTÁLNÍ HYGIENA

Šetrné odstranění zubního kamene 1. , 2. stupně a plaku pomocí ultrazvukového kartáčku bez pomoci sedace a anestezie. Toto ošetření je spíše estetického rázu a nenahrazuje veterinární ošetření. Pro zvýšení účinku a následné udržovací domácí péče doporučuji bylinné produkty Dokonalé Lásky. Stav chrupu ovlivňuje zdraví psa-pokud v ústní dutině probíhají paradentální, zánětlivé procesy, může to do budoucna znamenat zdravotní problém se srdcem, játry, záněty mohou kolovat po celém těle.