PRODEJ


Neprovozuji e-shop, ale stránkový prodej. JE TO VELMI JEDNODUCHÉ. Telefonicky, nebo SMS sdělíte, o jaké zboží máte zájem a to Vám bude v pokud možno co nejkratší době připraveno. Informaci, kdy se pro nákup můžete stavit obdržíte telefonicky, nebo SMS. Výběr produktů naleznete v sekci

 "CENOVÁ NABÍDKA ZBOŽÍ"

KOSMETIKA"YUUP!"Vysoce kvalitní přírodní kosmetika bez SLS, parabenů a škodlivých složek

DOKONALÁ LÁSKA 100% přírodní léčivé, podpůrné přípravky 


ANTIPARAZITIKA  obojky, pipety, šampony, postřiky, ...


KRMIVA A KONZERVYKvalitní superprémiové granule Brit Care, Brit Fresh, Ontario, Carnilove "bezobilninové!"

POTŘEBY PRO CHOVATELE   hřebeny, kartáče, hračky, obojky,...


BAJAZIN  Veterinární pudr určený k léčbě míst napadených bakteriemi, svrabem, kvasinkami a roztoči

BARF "Masožravci" mražené maso a kosti

PAMLSKY Kvalitní pochoutky bez obilovin, soji a škodlivých konzervantů


  V současné době je trh přeplněn různými druhy krmiv. Jak si vybrat ty správné?

Při rozhodování, jaký druh krmiva vybrat do nabídky salonu, tak aby splňovalo požadavky na nejvyšší kvalitu nutričních hodnot jsem se řídila doporučením svých zákazníků, přátel, kolegyň, ale nejvyšší váhu měly pro mne nestranné názory odborníků na slovo vzatých z oboru kynologie a výživového poradenství.

"Tímto bych chtěla poděkovat za vyčerpávající informace mé milé zákaznici paní Ing. Alici Boháčové (hlavní výcvikářka agility, stoupenkyně stravování BARF) a mé milé kolegyni paní Ing.Romaně Burýškové (výživová poradkyně, majitelka salonu Psalon), jejich rady jsou pro mne velice přínosné a cenné."

Co je BARF?

(Bones And Raw Food =kosti a syrová potrava)

*je to výživa domácích masožravých zvířat přirozeným způsobem a skládá se ze svaloviny, kostí, vnitřností a příloh 

*Denní krmná dávka by měla činit u dospělého psa 2-3% ideální hmotnosti psa, u štěňátek 5-6% ideální hmotnosti psa. 

*Svalovina by měla činit 40-50 % z celkové denní dávky (cdd)

 *Vnitřnosti 10-20% z cdd

*Kosti 20-30% z cdd-kosti dáváme vždy syrové. 

NIKDY vařené nebo jinak tepelně upravené !

 *Přílohy 20-30% z cdd

MRAŽENÉ MASO 

"BARF"


GRANULE A KONZERVY: Brit Care, Brit Fresh, Ontario a Carnilove


Brit Care

Hypoalergenní superprémiová krmiva
Brit Care, superprémiové krmivo, bylo vyvinuto za účelem ochrany organismu před negativními vlivy prostředí. Pro výrobu krmiv Brit Care pečlivě vybíráme ingredience vysoké kvality jako je jehněčí, losos, sleď, zvěřina, kachní a králičí maso. Výběr surovin zajišťuje vysokou stravitelnost krmiva a snižuje riziko výskytu potravních intolerancí. Receptury Brit Care obsahují funkční složky na podporu imunitního systému, celkové kondice a prevenci závažných onemocnění.
Dlouhodobé používání určitých typů proteinů ve výživě psů způsobilo nárůst potravních alergií. Jedná se zejména o obiloviny: pšenici, kukuřici a sóju a běžné typy masa jako je kuřecí, hovězí a vepřové. Vyloučením typických alergenů z výživy šetříte organismus vašeho psa a snižujete riziko výskytu potravních intolerancí. Potrava bez obsahu obilovin včetně rýže je dalším krokem na cestě ke zlepšení nutričních vlastností krmiva a zajištění dlouhodobé kondice a zdraví jedince. Hlavním benefitem grain-free krmiv je nízký glykemický index, který snižuje riziko jedné z nejčastějších civilizačních chorob - obezity.

Brit Fresh

Nová řada BRIT FRESH jsou holistická krmiva vyrobená šetrnou metodou s použitím vysokého obsahu čerstvého masa. V granulích je až 40% čerstvého masa, kdy maso i přílohy pocházejí z lokálních zdrojů. Granule jsou velmi chutné a vhodné i pro vybíravé psy,kteří běžné granule odmítají. 


Ontario 

Poctivě vyrobené v České republice, inspirované kanadskou recepturou. Proto ten název. Ontario sází ve svých recepturách na maso. Kuřecí, jehněčí, krůtí nebo ryby doplněné o bramborové vločky, zeleninu a bylinky. Zkrátka vhodně vybrané suroviny, které se postarají o celkové zdraví a pohodu psa. Granule pro psy Ontario obsahují například i lososový olej pro lesklou srst a speciální mix koření (fenykl, anýz, rozmarýn, tymián, hřebíček a skořice) pro podporu imunitního systému, zdravé zuby a dásně i bezstarostné zažívání. S novou prémiovou řadou granulí Ontario si hafani pošmáknou až na 60 % masa. A to ve štěněčím i dospělém věku s ohledem na jejich velikost. Oblíbené je i krmivo High Energy - superprémiové granule pro psy v zátěži a psy s vysokými energetickými nároky.

Carnilove 

 Holistické vysoce kvalitní krmivo bez obilovin a brambor.

 jsou krmiva navržená s respektem k původní přirozenosti psů. Široké spektrum pečlivě vybraných zdrojů masa divokého původu jako sob, kachna, bažant, krocan, jehněčí, divočák a losos odpovídá skladbě přirozeně ulovené kořisti a zajišťuje potřebný přísun důležitých aminokyselin.

Lesní ovoce, zelenina, divoké bobule a byliny dodávají potřebné přírodní vitamíny, antioxidanty a další nepostradatelné živiny."YUUP!"

YUUP je přírodní italská kosmetika vyrobená pro péči o srst psů a koček. Filosofie italského výrobce spočívá ve výrobě šampónů bez SLS SLES. Kosmetika obsahuje přírodní extrakty a oleje, bez parabenů, ftalátů, fosfátů a bez pertochemických derivátů. Veškerá kosmetika je bezpečná pro zvířecí mazlíčky, ale i pro jejich majitele. Netestováno na zvířatech!   

Kosmetika obsahuje KERATIN a KVATERNIZOVANÝ KERATIN, který má hydratační, zjemňující a vyhlazující účinky, snižuje statickou elektřinu a odstraňuje povrchový elektrický náboj, na závěr vytváří ochranou vrstvu. Obsahuje také komplex vitamínů C + E a Panthenol, silný antioxidant, který pomáhá chránit srst a kůži. 


DOKONALÁ LÁSKA

Zoofarmakognozie je úžasná metoda samovýběru účinných látek. Zvířata se umí sama diagnostikovat i léčit a je nyní na nás, abychom jim to umožnili. Když jim toto umožníme, dokáží nám během chvilky o sobě říci více, než jsme schopni se o nich naučit za celý život. Zoofarmakognozie je skvělou cestou k napravování vztahů mezi člověkem a ostatními tvory. 

Tyto produkty využívám při dennodenní praxi a nedám na ně dopustit! Za všechny mohu jmenovat DL 01 na zuby a dásně, tento produkt se stal neoddělitelnou složkou při péči chrup Vašich miláčků.


BAJAZIN

 Bajazin momenálně unikátním výrobkem v boji s kožními problémy, ve světovém měřítku však není žádným nováčkem. Používal se ve zdravotníctví již od roku 1907, hlavně v první světové válce zachránil před snětí mnoho zraněných vojáků. Postupem času ho nahradili jiné, modernější prostředky, ale tak jako se lidé vracejí k jednoduchým receptům a zkušenostem našich babiček, vrací se i jednoduše použitelný Bajazin. 

Zinková běloba užívaná pro kosmetické účely udržuje ucho suché, zklidňuje podrážděný povrch kůže, působí blahodárně na praskliny a odřeniny na kůži.Kyselina boritá udržuje kyselé PH prostředí a tím likviduje kvasinky, působí antisepticky na většinu bakterií a plísní, usnadňuje trhání chloupků v uších.Jodoform desinfikuje postižená místa.Tyto tři složky ve vysoké kvalitě jsou garancí toho, že uši, tlapky, kožní záhyby a faldíčky vašich zvířátek, budou opět čisté a zdravé. Protože kvasinkovou infekci doprovází svědění, bude do 24 hodin po aplikaci Váš miláček podstatně spokojenější a klidnější.Dezinfikuje místa napadená bakteriemi, kvasinkami, svrabem a roztoči.

Své velké opodstatnění má při podpoře léčby opakovaných ušních problémů, kvasinkových infekcí meziprstí u tlapek a na bříšku zvířete.


ANTIPARAZITIKA

Obojky, pipety, postřiky

Antiparazitní obojek, nebo spot on roztok?

Ideálním řešením jsou antiparazitní obojky a některé spot-ony, které účinkují na kožní maz a koncentrují se v srsti. Tyto přípravky zabíjí parazity už při pouhém kontaktu s hostitelem, takže nedojde ke kousnutí, a tím pádem se nenaskytne příležitost pro přenos onemocnění. Tyto produkty působí většinou i na různá vývojová stádia parazitů, což je důležité například u blech. Bleší vajíčka, larvy a kukly se totiž vyskytují v prostředí, kde se hromadí, a představují tak zdroj nového napadení. Další výhodou je, že pokud se objeví nežádoucí účinky po lokální aplikaci na povrchu kůže, dají se poměrně snadno řešit (např. důkladnou koupelí či odstraněním obojku).Doba účinnosti se většinou pohybuje od jednoho do osmi měsíců v závislosti na formě podání a konkrétním preparátu. Antiparazitní obojky působí nejdelší dobu, a jsou tak díky své šetrnosti, výborným řešením. Nebudete totiž muset řešit koupi nového přípravku tak často a ještě ušetříte organismus mazlíčka zbytečné zátěže.

MVDr. Barbora Červená 

Osobně jsem si oblíbila produkty značky Beaphar , je to ideální řešení poměru kvality a ceny.